Zarząd Federacji Związków Zawodowych Pracowników Skarbowy informuję iż w dniach 24-26 września 2020 w Łodzi ,w hotelu Agat ul. Strykowska 94, odbędzie się XX Walny Zjazd Delegatów Federacji Związków Zawodowych Pracowników Skarbowych

Z uwagi na sytuację związaną z COVID-19 prosimy do dnia 5 września 2020 o zgłoszenie ewentualnych Delegatów/Uczestników na Zjazd a do 15 września o potwierdzenie uczestnictwa w Zjeździe.

Każdy Delegat uczestniczący w Walnym Zjeździe winien posiadać stosowną uchwałę właściwego organu o delegowaniu na Walny Zjazd Federacji.

Jednocześnie Zarząd Federacji informuje, że koszty pobytu jednego delegata są pokrywane z funduszu statutowego Federacji pod warunkiem, że Organizacja nie posiada zaległości w opłacaniu składek członkowskich na ostatni dzień kwartału poprzedzającego rozpoczęcie Walnego Zjazdu Delegatów.

Z uwagi na to iż Walny Zjazd Delegatów planowany jest na ostatni miesiąc kwartału dopuszczalne jest uregulowanie składek na 31 sierpnia 2020 r.

Zarząd przypomina iż w przypadku pokrywania kosztów udziału delegata/uczestnika w Walnym Zjeździe przez Organizację delegującą wpłata winna zostać dokonana nie później niż na 7 dni przed rozpoczęciem Walnego Zjazdu Delegatów.

W przypadku nieuzasadnionej rezygnacji zgłoszonego delegata/uczestnika z udziału w Walnym Zjeździe w okresie krótszym niż 10 dni przed jego rozpoczęciem, organizacja delegująca zobowiązana jest do pokrycia kosztów uczestnictwa delegata/uczestnika, w przypadku gdy nie zostanie wskazana inna osoba uczestnicząca w Zjeździe.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adresy mailowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..